?>

LYS-5, YKS, YDS ve YÖKDİL Whatsapp Grupları

Herkese merhabalar,

Bugün, daha önce sizlere bahsettiğim Whatsapp grupları ile karşınızdayım. 🙂

Teknolojinin ve iletişimin bu kadar hayatımızın içinde olduğu bir dönemde fırsatların tümünden imkanlar el verdiğince faydalanmak gerekiyor. Bu nedenle siz değerli sınav adaylarını benle ve birbirleriyle buluşturabileceğim Whatsapp grupları oluşturdum. Gruplara katılmak için Whatsapp kullandığınız telefonunuzdan altta paylaşmış olduğum linklere tıklamanız yeterli.

Grupların bu konularla ilgilenen tüm öğrenci ve öğretmenlere açık olduğunu hatırlatmak isterim. Tek ricam, gruplarda hakaret edilmemesi, seviyeli bir şekilde paylaşım yapılması. Gruplara katılacak ben dahil tüm öğrenci ve öğretmenlerin gönüllülük esasına göre paylaşımda bulunacağını ve kimsenin bu konularda zorlanamayacağını bilerek katılmanızı rica ederim. 🙂

Grup Adı: LYS-5 Barış Hoca

Grup Linki: https://chat.whatsapp.com/7mSsRQZlYVH6aKJzZJvQFm

Grup Açıklaması: Yeni sistemde 80 soruluk LYS-5 sınavının adının ne olacağı henüz netleşmediği için bu gruba LYS-5 adını vermeyi uygun gördüm. Sınav adı belli olunca grubun adını da güncelleriz. Bu grubun amacı LYS-5 sınavına hazırlanan adayların bu sınav hakkında soru ve bilgi paylaşımı yapmasını sağlamak. Barış Hoca olarak ben de elimden geldiğince sorular paylaşıp sizlerle beraber çözümü konusunda tartışmalara katılacağım.

Grup Adı: YKS Barış Hoca

Grup Linki: https://chat.whatsapp.com/L2rTG2szwen5BtYFaHdYef

Grup Açıklaması: Eskinin YGS’si bugünün YKS’si: Yükseköğretim Kurumları Sınavı. LYS-5 sınavına girecek adaylar için YKS konusunda paylaşımlar için bu grubu oluşturdum. Bu grubun amacının öncelikle dil öğrencileri için olduğunu hatırlatmak isterim. Türkçe ve Temel Matematik konusunda adaylar birbirleriyle soru ve bilgi paylaşımı yapabilirler.

Grup Adı: Rehberlik Barış Hoca

Grup Linki: https://chat.whatsapp.com/8JgXwjSyt4pGLwD2pON8oF

Grup Açıklaması: Bu grubu dil öğrencilerinin rehberlik konusunda benle ve birbirleriyle iletişim kurabilmeleri için oluşturdum. Sınav sisteminden üniversite bölümlerine aklınıza takılan her türlü konuda bu grupta sohbet edebilirsiniz.

Grup Adı: YDS-YÖKDİL Barış Hoca

Grup Linki: https://chat.whatsapp.com/GGLiNVADd8D3aIsHoHv9z8

Grup Açıklaması: YDS ve YÖKDİL sınavlarına girecek adayların bilgi ve soru paylaşım grubu olarak oluşturdum. Bu grupta ben de vaktim yettiğince soru ve bilgi paylaşımında bulunacağım.

Barış Türkay

İngilizce Öğretmeni

LYS-5, YKS, YDS ve YÖKDİL Whatsapp Grupları” için bir yorum

  • 10 Ekim 2018 tarihinde, saat 22:00
    Permalink

    Linkler iptal olmuş hocam. Yds YÖK dil için

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın