chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi
YDS Başvuru Süresini Kaçıranlar İçin Geç Başvuru Hakkı! - Barış Türkay
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

YDS Başvuru Süresini Kaçıranlar İçin Geç Başvuru Hakkı!

17 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olan YDS Sonbahar dönemi için ÖSYM 26 Temmuz – 03 Ağustos tarihleri arasında başvuruları almıştı. Bu tarihler arasında herhangi bir nedenle başvuru yapamayan adaylar için ÖSYM geç başvuru hakkı veriyor.

ÖSYM tarafından yayınlanan 2017 YABANCI DİL BİLGİSİ SEVİYE TESPİT SINAVI (YDS) KILAVUZU‘nda 16 Ağustos 2017 tarihinde 1 günlük geç başvuru hakkı olacağı bilgisi yer alıyor.

Yalnız geç başvuru yapacak olan adayları ÖSYM’nin hazırladığı iki sürpriz bekliyor. Bu durumdaki adaylar normal sınav ücreti olan 90 TL yerine 135 TL başvuru ücreti ödeyecekler ve sınava sadece Ankara’da girebilecekler.

Herhangi bir nedenle sınav başvurusunu kaçırdıysanız ve yukarıdaki şartlar size uyuyorsa 16 Ağustos 2017 tarihinde başvuru yapmayı unutmayın.

Başvurular sınav koordinatörlüklerinden veya https://ais.osym.gov.tr adresinde bulunan ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi’nden yapılabilecek.

Önemli: Hem başvurunun hem de ödemenin 16 Ağustos 2017 tarihinde yapılması gerekiyor. Aksi halde başvuru kabul edilmeyecek.

Şimdiden herkese başarılar!

Barış Türkay

İngilizce Öğretmeni

Bir Cevap Yazın